Hikaye Öykü Masal Arşivi

 İslami Kadın Aile Evlilik ve Aile Hayatı Hakkında Herşey... Sümeyye Diyarı

Hikayelerin Dünyasına Açılan Eşsiz Bir Kapı

23 Kasım 2020

Sık Kullanılanlara Ekle  Anasayfan 
              Yap Ziyaretçi Defteri

  5 Ekim: Bugün var edildim. Buradayım. Varım. Müthiş bir duygu bu. Var olduğumu henüz annem ve babam bilmiyor.: "> 5 Ekim: Bugün var edildim. Buradayım. Varım. Müthiş bir duygu bu. Var olduğumu henüz annem ve babam bilmiyor.

    Bir elma çekirdeğinden bile küçü, HİKAYE ÖYKÜ MASAL ARŞİVİ Hikayeler, Öyküler, Masallar"> Bir Bebeğin Yarım Kalmış Günlüğünden (Duygusal Hikayeler) :. Hikaye Öykü Masal Arşivi .:

MENÜLER
Ana Sayfa
Arşiv
Sitenize Ekleyin
Hikaye Ekleyin
Editörlere Mesaj Gönder
Editörlük Başvurusu
Yardım / İletişim
Reklam
Basında HikayeArsivi
Künye
Ziyaretçi Defteri
Tavsiye Siteler
HİKAYE KATEGORİLERİ
İbretli Hikayeler
Dini Hikayeler
Yaşanmış Hikayeler
Duygusal Hikayeler
Sevgi Hikayeleri
Aşk Hikayeleri
Din Büyüklerinden Hikayeler
En Güzel Dini Hikayeler
Masal Demeti
Hayatın İçinden Hikayeler
İran Hikayeleri
Dostluk Hikayeleri
Mevlanadan Hikayeler
Kıssadan Hisseler
Çocuklar İçin Hikayeler
Doğruların Öyküsü
Komik Hikayeler
Nasreddin Hocadan Hikayeler
Sahabeden ve Evliyaullahtan Hikayeler
Kurandan Hikayeler
Resulullahtan Hikayeler
Kelile ve Dimne
Tarihi Gerçekler
Gerçek Hayattan Hikayeler
Türk Tarihinden Damlalar
Bediüzzamanla Yaşayan Öyküler
Diyanetten Hikayeler
Renkli Hikayeler
Sesli Hikayeler-Masallar
Resimli Hikayeler
Sizden Gelen Hikayeler
İngilizce Hikayeler
Padişahlardan Hikayeler-Öyküler
Türkü Hikayeleri
Tarihi Hikayeler-Öyküler
Siyasi Hikayeler-Hatıralar
Öğretici Hikayeler
Hüzün Zamanı Hikayeleri
Hazır Cevaplar Espriler
Dede Korkut Hikayeleri-Destanlar
Keloğlan Masalları (Görüntülü)
La Fontaine Masalları
Atatürk Hikayeler - Hatıralar
Tanıdığım Ünsüzler
Gazali İHYAdan Hikayeler
Ramazan-Oruç Hikayeleri

Hikaye-Öykü Ara[Detaylı Arama]


Yeni Eklenen 15 Hikaye
Radar Var
Yok Oluşun Filizlenmesi
Yanılgının Gözyaşları Ve Benlik Kavgası
Ayşecik ve Yasemin Sultan
Şöhretin Bedeli
Bücür Zürafa
Deve Kervanı
Nerede Görüşelim
Rafadan Yumurta
Sabrın Zirvesi
Recep Ayında Oruç
Oruçlu Musunuz, Değil Misiniz?
Oruç İman Ettirdi
Orucu Bazen Bozmak Gerek
Onların Ameli Yok

En Çok Okunan 15 Hikaye
Bir Bebeğin Yarım Kalmış Günlüğünden
The Adventure of the Three Garridebs
Dracula - Story
İşte Aşk
Uyuyan Güzel
Hz. Yunus Ve Balık
Sevgi Üç Türlüdür
Uyku Masalı
Dostluğun Öyküsü
Hansel Ve Gretel
Haddini Aşmanın Zararı
Ona "Sevdiğinizi" Söyleyin
Evlilik
Çirkin Ördek
On Çinli


Reklam ver

Mail List
Sitemizin yeniliklerinden ilk sizin haberiniz olsun.
İsim:
Mail:
 


Editör Giriş

Google
Sitemiz hakkındaki görüşlerinizi ZİYARETÇİ DEFTERİNE yazarsanız seviniriz.


Ziyaretçilerimiz ve Hikaye Dostlarının Dikkatine:

www.hikayearsivi.net olarak 2002 yılından itibaren yayın faaliyetimizi sürdürmekteyiz. İnternet üzerinde yayın yapan birçok sitenin içeriğinde, sitemiz içeriği kullanılmaktadır. İlk defa birçok kategori altında hikaye-öykü ve masalları paylaşmaya başlayan sitemiz, bu konuda da diğer sitelere örnek olmuştur. Sitemizin ve içeriğinin genişlemesine ve sitemizin tanıtımına siz değerli ziyaretçilerimizin katkısı çok önemlidir. Sitemiz içeriğini paylaşırken, mutlaka kaynak olarak www.hikayearsivi.net den alıntılandığını belirterek içeriğimizi kullanabilirsiniz. Unutmayın ki kaynak belirtmeden, içeriğimizi alan onlarca site ve ziyaretçi, çalışmalarımızdaki emeğe karşı bizi şevksiz bırakmaktadırlar. Lütfen sitemizin tanıtımına sizde katkı sağlayın. (A.Kerim MELLEŞ & Mehmet Zahid MELLEŞ)

Bir Bebeğin Yarım Kalmış Günlüğünden    5 Ekim: Bugün var edildim. Buradayım. Varım. Müthiş bir duygu bu. Var olduğumu henüz annem ve babam bilmiyor.

    Bir elma çekirdeğinden bile küçüğüm. Ama ne de olsa, ben benim. Varım ya! Bu bana yetiyor. Henüz bedenim belli belirsiz, yüzüm yok ama, varlığımı ve benliğimi hissedebiliyorum. Bir kız olacağım ve baharda çiçekleri seveceğim.

    19 Ekim: Biraz büyüdüm. Kımıldamam mümkün değil. Annem henüz farkında değil ama onun kanıyla besleniyorum. Kalbini dolaşıp gelen sımsıcak kan bana geliyor. Beni sevecek bir kalbin kıpırtılarını şimdiden hissediyorum. Annem beni çok sevecek. Annem için güzel bir sürpriz olacağım.

    23 Ekim: Hiç göremediğim bir el ağzımı biçimlendirmeye başladı. Dudaklarımda onun dokunuşunu hissediyorum. Bu "el"in dokunduğu yerler dudağım damağım oluyor. Düşünün bir yıl sonra bu elin dokunduğu yerde tebessümler açacak, güleceğim. Dudağımdan ve dilimden sözler dökülecek. Herhalde önce "Anne!" diyeceğim. Anne duyuyor musun beni? Seninle konuşacağım. Sana güleceğim. Kimilerine göre hâlâ daha var değilmişim… Nasıl olur? Varım ve gülücükler sunacak dudaklarım da olmak üzere ya… Hem sonra bir ekmek kırıntısı ne kadar küçük olursa olsun yine ekmektir. Öyle değil mi anneciğim? Ah bir konuşabilsem!

    27 Ekim: Bugün pek mutluyum. İçimde tatlı bir kıpırtı başladı. Artık bir kalbim var. Kalbim atmaya başladı. Hayatım boyunca böyle atıp duracak. Sevgilerle dolduracağım kalbimi. Tıpkı anneminki gibi... Annem bedeninde iki kalbin birden atmaya başladığını bilseydi ne kadar sevinirdi! Duyuyor musun anne?

    2 Kasım: Her gün biraz daha büyüyorum. Kollarım ve bacaklarım da biçimlenmeye başladı. Hele bir büyüsün kollarım bak nasıl kucaklayacağım seni anneciğim. Şu ayaklarım da tamamlansın da, beraber çiçekli bahçemizde yürürüz. Belki birlikte okula gideriz.

    12 Kasım: Ah evet… Bunlar, bunlar ne kadar sevimli ve küçük şeyler. Aman Allah'ım parmaklarım da çıkmaya başladı. Bunlarla çiçek toplayacağım, annemin elini tutacağım, kalem tutacağım. Belki de güzel bir şiir yazacağım. Anneciğim, orada mısın? Ellerimi ellerinin arasına koymak için sabırsızlanıyorum.

    20 Kasım: Oh, nihayet.. Annem doktora gitti. Burada olduğumu öğrendi.. Yaşasın! Doktor teyze özel bir cihazla gördü beni. Ultrason diyorlarmış. Resmimi bile çekti. Sevinmiyor musun anneciğim? Seneye kalmaz kollarının arasında olacağım…

    25 Kasım: Artık babam da burada olduğumu biliyor. Fakat henüz kız olduğumun farkında değiller. Onlara sürpriz yapacağım..

    10 Aralık: Bugün yüzüm tamamlandı. Artık iki güzel gözüm, bir küçük burnum, dudaklarım ve yanağım var… Anneme benziyorum galiba…

    13 Aralık: Artık çevreme bakabiliyorum. Etrafım çok karanlık ama olsun. Yine de mutluyum. Yaşıyorum ve varım. Kısa bir süre sonra gün ışığını görebileceğim, renkleri ve çiçekleri tanıyacağım. Rüyamda gördüm. Dünyada gökkuşağı diye bir şey varmış.. Onu çok merak ediyorum.. Anneciğim, babacığım sizin yüzünüzü de göreceğim. Tanışacağız…. Mutlu olacağız. Gülüşeceğiz..

    24 Aralık: Kulaklarım daha iyi duyuyor artık. Anneciğim, senin kalbinin seslerini duyuyorum. Benim kalbimin atışlarını da sen duyabiliyor musun? Hatta sesini bile tanıyabiliyorum. Sesin ne kadar tatlı… Hiç duymadığım bir şey bu… Güzel ve sağlıklı bir kız olacağım. Kollarında uyuyacağım, yüzüne bakacağım, o tatlı sesini dinleyeceğim. Benim için ninni de söyleyecek misin anneciğim? Sen de beni özlüyorsundur mutlaka… Beni koklayacaksın.. Çok seveceksin, değil mi?

    28 Aralık: Anne burada bir şeyler oluyor. Doktor abla neden mutsuz bakıyor böyle... Sen acı çekiyor gibisin. Kalp seslerin değişti... Sustun. Benimle niye konuşmuyorsun anne? Anne… Anne… Anneciğim… Yüzümde soğuk bir şey hissediyorum. Anne, yüzümü parçalıyorlar... Anne bir şeyler yap… Anne… Kolumu çekiyorlar anne… Canım yanıyor anne... Anne… Ayaklarımı parçalıyor bu şey anne... Beni sana bağlayan damarı kopardılar anne… Anne kalbimi parçalıyorlar… Anneciğim… Anne… Anne… An…

    Ah! Kürtajınız ta-mamlandı hanımefendi. Geçmiş olsun !..Kaynak: Hikaye-Öykü-Masal Arşivi: www.hikayearsivi.net
Bu hikayeyi beğendi iseniz, veya fikrinizi diğer ziyaretçilerle paylaşmak istiyorsanız lütfen YORUMUNUZU yapın. Sadece 1-2 saniyenizi alacaktır.


Önemli Not: Lütfen hikayeyi kullanacaksanız; www.hikayearsivi.net den alıntı yaptığınızı ve kaynağını belirtiniz.

9 Mart 2005 - 01:35:50 - 5738 günlük
Ekleyen editör: HikayeArsivi

Okuyan:[69436]Yorumlayan:[359]Kategori: [Duygusal Hikayeler]
[Arkadaşına Gönder][
Yazdır] Bu Hikayeyi Paylaş EkleBunu RSS Ekle Butonu


Yorumlar:

[ Yorum yap ]


Yazan: ismetsoner 

2.6.2012 - 01:22:32

"Bir insanı öldüren bütün insanları öldürmüş gibidir" der Yaradan son peygamberine gönderdiği son kitapta. Bunun bir de hiçbir suçu olmayan, kendini hiçbir şekilde savunamayan -âdeta bir meleğe karşı işlenmesi tam bir canavarlık... Bir canavarlıktan daha fenası olabilir mi? Bu canavarlığı, çeşitli mâzeretle mâsum göstermek ve bunun anne-babanın bir HAKKI olduğunu iddia etmek. Bu iblisçe bir yaklaşım.

Yazan: senem 

9.5.2011 - 09:55:17

hikaye süper...

Yazan: cihan 

20.3.2011 - 17:22:21

bunu yapanın allah belasını versin o bebeğe kıyılır mı keşke sizede kürtaj yaptırsalardı

Yazan: selin 

17.1.2011 - 01:28:29

okumaya başladığımda çok hoşuma gtmşti ama böyle bitirileceğini tahmn etmamiştim başka şeyler kuruyordum anneeeem ne de şekerdi=( =(=(

Yazan: hayrettinsahan 

10.12.2010 - 22:14:42

yapacak o kadar cok is varki.ve yasanacak o kadar guzellik.Erisilmez asklar var ki;elini uzatsan dokunursun.Ve tadacak okadar aci varki;hepsi taze simsicak.O kadar yeni baslangic varki eskiyen.Taze umutlar yeserir topraktan;bedene.Oyle zamanlar var ki; sen hepsinden mahrumsun....SON !

Yazan: çaresizliklerle dolu bi hayattan 

12.11.2010 - 00:44:23

ya millet size ne oluyor böyle herkes kadının allah belasını versın dıyor ben kucukken annem 3 kere kürtaj yaptırdı ama onun elinde değildi çok çaresizdi zoraki aldırmıştı çok zor bi durum yaşamayan bilemez ön yargılı olmayın cahil olmayın ya

Yazan: From Baku 

5.11.2010 - 20:43:34

cok duygulandim gozlerim yashardi !

Yazan: elif 

23.10.2010 - 17:32:03

severek yapıp istemeyrek aldırıyorlar bazendeistemeyerek aldırıyolar

Yazan: suat 

15.10.2010 - 18:42:43

sözün bittigi an hikayenin sonu

Yazan: semra 

16.9.2010 - 00:42:38

hikayenin sonunda bittim çok kötü neyazikki gerçek böyle anneler var

Yazan: Nigar 

23.7.2010 - 09:13:40

hikayeni okudugumda cok duygulandim. bir anne nasil boyle bir karar alir bilmiyorum. herhalde gecerli bir sebebi vardi(kendisi icin). INSALLAh,Allah once istemeden bebek aldiranlari, sonra da digerlerini aff etsin.Amin.

Yazan: esin aklar 

29.6.2010 - 19:19:35

yaptığı şey çok kötü ama insan bazı şeylere mecbur bırakılırsa yaparmış belki eşi istemiyordu kadında ne yapa bilirdi tek başına dünyaya getirecek hali yok arkadaşlar hiç bir şeyi tek yönlü düşünmeyin yaptığı bir şeyi tabiki bende onaylamıyorum hatta o insana karşı içerimde nefret oluşuyor ama iki yönünlü düşünmeliyiz sadece onu söyleye bilirim keşke böyle bişeyi yapmasaydı nasıl kıya bildi gerçi hiç bir anne kendi öz evladına kıyamaz çaresiz kalmadıkça allah affetsin diyecek bişey yok çok üzgünüm:((

Yazan: şevval 

22.6.2010 - 16:49:10

nolmalde biz annelerimizi üzeriz ama annelerde acasızmış.

Yazan: ecem 

15.6.2010 - 17:49:17

allah o kadının cezazını versin alahın verdi canı alıyo madem yapmasaydı kim dedi ona yap sın kocasınla

Yazan: deniz 

13.6.2010 - 09:37:12

yazık acıyorum o gunahsızın ne suçu var?

Yazan: deniz 

13.6.2010 - 09:37:11

yazık acıyorum o gunahsızın ne suçu var?

Yazan: tugba 

28.5.2010 - 22:13:49

cok etkilendi ne olursa olsun dünyaya gelmeliydi bir anne nasıl kıyar evladına anlamıyorum

Yazan: seray 

10.11.2009 - 13:51:58

allah bu anneye akıl varsin çocuğun geleceğini yıktı ama biraz düşünün bence bu kadının parası yoktu ve bakamayacağını düşünüp aldırttı böylesi bence daha iyi olmuş

Yazan: kübra 

20.10.2009 - 20:37:00

insanlar sadece zewklerı ıcın yptıqları kacamaq lardan dolayı o mınıcık bedenlern sucu neeeeeeeeeeee??????

Yazan: Burcu 

7.10.2009 - 00:21:53

Cooook vahsice bisey.Once insanlar zevkleri icin yapiyolar sonra sonu boyle kotu oluyor.Ve ondan sonra Allah affetsin diyolar.boyle soyledigim icin bana kizmayin lutfen erafim da cok gordum cunku ama bu sozlerim zor durumda kalanlar icin gecerli degil.Allahim boyle bir aciyi gostermesin bizlere.

Yazan: bahar kaya 

29.9.2009 - 17:11:17

inanmıyorum ya böle bişey olamaz inanın bi anne evladına kıyamaz hemde hiç görmemiş evladına bu nasıl bi anne bence bu anne değil bi katil böle yapanlar varsa lütfen lütfen af dileyin ve sakın doğmamış bir bebeğin hayellerini yıkmayın nolur allah affetsin bu cani anneyi böle bişeyi okuyupta ibret alalım ben şu anda ağlıyorum doğrumu bilmiyorum ama yapanlar vardır çok etkilendim hislerimi yazmakla bitiremem inanın

Yazan: yusuf 

3.4.2009 - 22:45:13

üzüülmenize gerek yok bunlar hıkaye ama gerçeklerı de yok önemli olan ibret almak tekrarlamamak yaptıysanız da cezadan kurtuluş yok

Yazan: aylin 

7.2.2009 - 00:46:50

bu hikaye gercekten cok aci ben daha 19 yasindayim anne deyilim ama.bence hic anne yavrusuna kiyamaz eminimki o yavrusundan ayrilmak istemedi ama eminimki caresizdi.

Yazan: hakkı 

28.1.2009 - 11:29:16

dinimizde 100 güne kadar yasalaragörede 3 aya kadar bebek alına bilir azen insanlar mecbur kalabiliyor durumu yokken bakamıyacağı bebeği dünyaya getirmesi dahamı iyi benim bebeğim olmuyacak hiçbir zaman ama en hiç kızmıyorum arkadaşlar biraz anlamaya çalışın lütfenn!!!

Yazan: özlem 

11.11.2008 - 23:06:58

ülkemizde ancak çocuk özürlü olacaksa böyle bir operasyon yapılır anayasaya göre ama dinimizde hiç bir zaman allahın verdiği cana asla kıyılmaz annenin geçerli nedeni neydi acaba allah kimsenin başına böyle birsey getirmesin

Yazan: NURCAN 

8.11.2008 - 14:40:29

gerçekten insanın içi acıyo, yazık ya insan nasıl kıyarki evladına, ne olursa olsun,bende yeni bebek aldırdım ama bebim bebeğimin kalbi durdu almak zorundaydı doktor,ve ben hala kötüyüm 1 ay oldu,yaşayan bebeğe nasıl kıyılır.BU BİR HİKAYE AMA GERÇEKLERİDE ÇOK VAR.SİZDE BİLİYOSUNUZ.

Yazan: serap 

3.10.2008 - 01:04:55

yha arkadaşlar bu bebek ne kadar hayal kurarak hep doğmayı umutluyordu hep annesinin kucağında uyumak anne sıcaklığı istiyorlardı yha bu can.. yha ayıp yha çok üzücü bir olayyy çocuğu parçalıyorlar falaan ayy çok üzücü ççooook

Yazan: esra 

16.8.2008 - 16:59:15

ya çok kötüymüş bu nasıl bir anneymiş ya offf

Yazan: yunus 

2.6.2008 - 10:58:01

söyliicek söz bulamıyorum!!!

Yazan: iclal 

30.5.2008 - 16:03:59

böyle anne olmaz ola!!! çitlanbiğin hayallerini yıktı

Yazan: berken ahmet 

22.4.2008 - 11:22:04

ben cok begendım bunu bıze sunanlara cok tşk edıyorum haketen super olmuş .cokta duygulandım

Yazan: zeynep 

15.4.2008 - 14:48:40

bence anne olmak harıka bır sey herkez bu serefe erısemez benım ıkı aylık bır oglum var benım ıcın yerı ve kıymetı paha bıcılemez eger bakılamıyacaksa evlat sahıbı olunmamalı gelen rızgıyla gelırumarım bundan sonra bu hata yapılmaz rabbım kımseyı saaırtmasın cunku bu gunahın telafısı yok cok etkıleyıcı bır yazıymıs

Yazan: zeynep 

15.4.2008 - 14:28:52

anne olmak müthıs bırsey bundan sonra kımse bu hataya düsmesın benım ıkı aylık bır oglum var ve cooooooook mutluyun ve ayrıca yazıdan cok etkılendım rabbım kımseyı sasırtmasın bakılamayacak evlatta edılıp bu vebalın altına gırılmesın

Yazan: ENES ULUKAYA 

22.3.2008 - 23:16:02

çok duygulandım ALLAH KİMSEYE BÖYLE BİRŞEY YAPTIRMASIN

Yazan: melek 

19.2.2008 - 18:47:29

çok acı tüylerim diken diken oldu çok üzüldüm gözlerime hakim olamıyorum

Yazan: selvi 

6.11.2007 - 19:40:15

ama yazııık neden parçalıyorlar. :( ne kadarda hevesliydi oysa doğduğunda ne kadar hayalleri vardı yavrum

Yazan: tayfun 

26.10.2007 - 23:05:40

böyle bir güzel varlıga nasıl kıyabilirler anlamiyorum ki ya :(:(

Yazan: tuğba 

21.10.2007 - 20:10:31

çok güzel nasıl dayanır yürek nasıl anne bu böyle yaniçok güzeldi bence

Yazan: hakkı 

31.8.2007 - 11:18:21

İNSANLARA HAKARET-BEDDUVA ETMEDEN BİR DÜŞÜNMEK LAZIM ONLAR HİÇ O CANA KIYMAK İSTERMİANNELERE HAKSIZLIK ETMEMELİ ONLAR BAZEN MECBUR OLABİLİRLER İNSANLARIN İÇİNDE OLDUĞU DURUMU DÜŞÜNÜN BEN BURDAKİ HAKARET-BEDDUVA ETMELERİNE ÇOK ÜZÜLDÜM BENİM ÇOCUĞUM OLMUYO AMA ONLARA HİÇ KİNİM YOK ONLARDA ŞUÇSUZZ BAZEN MECBUR OLABİLİRLER O ANNE BABALARA LÜTFEN HAKARET ETMEYİNNN BENİM GİBİ ÇOCUĞU OLMAYANLARIN HATRINA LÜTFENNN

Yazan: hakkı 

31.8.2007 - 00:30:45

ama bakamıycaklarsa hiç oluşturmamasınlarından yanayım aslında bazen mecburiyet olur hangi anne çocuğunu ÖLDÜRMEK ister

Yazan: selim 

26.8.2007 - 22:33:58

bişe sorucam bukadar güzel anlatılmış bir hikayeyi acaba yaparmıydı bunu yapan kadın okusaydı bunları yada içinizden biri bayan arkadaşlar biriniz bilmeden bole bişe yaptınız ve su anda bunu okuyorsunuz düşünebiliyormusunuz o insanın durumunu allah korusun intihara kadar gidebilir onu kınamak yerine onun için allaha dua ettsek ıslahı için daha güzel olmazmıydı. hem en güzel dua başkası için yapılan değilmidir allah herkezi gazabıyla değil rahmetiyle ıslah etsin.

Yazan: NURCAN 

21.8.2007 - 10:54:01

YA OKUDUĞUMDA İÇİM ÇOK TUHAF OLDU ÇOKA ACI

Yazan: Emine 

6.8.2007 - 12:39:16

Insanlar neden cocuk yapip ondan sonra aldiriyorlar cocuklari olmiyanlarda ugrassin olacak diye Hayat ne garip...

Yazan: ebru 

5.8.2007 - 09:32:00

mence bu çok açı verici:(

Yazan: Özgül 

25.7.2007 - 17:17:41

Sonu hiç böyle olacağını hiç beklemiyordum,çok üzücü ve insan daha iyi anlıyor,bence;tüm clınık ve hastanelerin duvarlarına çerçevelenip asılsın ve herkes ibret alsın..

Yazan: serpil 

16.7.2007 - 23:24:38

çok kötüüü niye bakamayacağın çocuğu yapsrsın anlamadım ya

Yazan: akgul_islam 

10.7.2007 - 12:09:14

Madem istemiyordun ne diye kendini katil yaparsın. Sen kimsin ki Alaah'ın verdiği cana kıyarsın. Bu dünyaya gönderen elbette rızkıyla beraber gönderiyor. Allah'ım sen bize böyle olmaktan mahrum eyle Yâ Rabbim...

Yazan: anıl 

3.7.2007 - 12:43:31

Allah bunu gibi insanları bildiği gibi yapsın diyebilcem sadece.Bebeğe acıdım

Yazan: yeşim 

28.6.2007 - 17:06:15

ya gerçekten çok acıklı bebeğe çok acıdım bölelerini allah bildiği gibi yapsın bişi diyemem ama bu bebeklere bu meleklere nasıl kıyıyolar aklım almıo doğrusu yaaa

Yazan: zeynep çakırca 

31.5.2007 - 20:41:45

Allah böyle insanları bildiği gibi yapsın.sen anneni seviyorsun .annene kavuşacağın günü bekliyorsun ne yapıyorlar okuyunda vazgeçin bunu yapmaktan.

Yazan: yağmur 

26.5.2007 - 11:01:43

inanın bunu okuduğumda zor tuttum kendimi ağlamamak için. ama yinede bir damla yaş süzüldü gözlerimden. ey insanlar bu vebali nasıl ödeyeceksiniz.ALLAH affetsin.

Yazan: burcu 

11.5.2007 - 16:49:54

çok etkileyici bir hikaye,aynı zamandada duygu yüklü mutlaka herkese tavsiye ederim.herkes okusun ve bebeklerin canlarına kıymaktan VAZGEÇSİNNNN....

Yazan: berfin 

5.5.2007 - 13:29:47

öykü içimi acıttı.evlat sahibi olmak isteyen insanlar geldi aklıma birde böyle duyarsızca Allahın verdiği cana kıyanlar var.Birde bu öyküyü yazdırmadan kopyalama yoluyla almak istiyorum lütfen yardım edin.

Yazan: Mükerrem 

21.3.2007 - 09:44:29

Hikaye çok etkileyici, kürtaj ve kürtajın mesuliyeti çok büyük... Canlı bir bebeği öldürüyorsunuz. Canı veren siz değilsiniz, o bebeği var eden de Allah...allah bizleri bu gibi zalimliklerden ve zalimlerden korusun.

Yazan: melis 

19.3.2007 -

ya süper bişey abi kim yaptıysa mükemmel olmuş kürtaj olmayı düşünenlere okutunda b.k aldırırlar

Yazan: kübra 

14.3.2007 -

gerçekten çok etlileyici bi hikayeydi çok beğendimm..

Yazan: çiğdem 

10.3.2007 -

böyle birşeyi yapan utanmıyo üzülmüyüda buraya mail atan birçok arkadaş dalga geçiyo insan deilse siz dalga geçenler nesiniz ben bu hikayeyi hergün okuyup hergün yine ağlıyorum dileğim allah herkese bi vicdan versin...

Yazan: bolu güzeli  

9.3.2007 -

cnm benim cok yazık olmus bu zaten bizim ülkemizin genelinde var herkesin bildiği gercek :-( UMARIM BU OLAYLAR TEKRAR TEKRAR YASANMAZ ve ALLAH 'IN GÖNDERDİĞİ BİR MELEK GİBİ BİŞEY OLDUĞU ...UNUTULMAZ

Yazan: bilge.... :-)) 

9.3.2007 -

cnm benim yaa bebeciğe de cok üzüldüm böyle bir bebege nasıl kıyıyorlar bu nasıl canilik insan daha yeni yeni belirlesen o sevimli bebişe nasıl kıyabilir

Yazan: gülşen 

27.2.2007 -

çok kötü bişey ya.bebeğim olcakta,aldırcam.allah yazdıysa bozsun

Yazan: nazlı 

20.2.2007 -

çok güzel bir hikayeydi candan can yaratmak kolaymı ki yaratılan cana kıyılıyo bide kendi evlatınn canına ALLAH herkese akıl fikir versin doğru yoldan ayırmasın

Yazan: almina 

16.2.2007 -

ayyy bende cok etkilendimm nerdeyse aglicaktim icim bir tuhaf olduu yazik bebege deli kadin nasil aldirdi o guzelim bebegii ALLAH kimseye yasatmasin aminn

Yazan: samet 

15.2.2007 -

bir anlık zevkin bedelini kimseye çektirmeye hakkımız YOK..

Yazan: gülçin 

20.1.2007 -

madem sana verilen bu hediyeyi istemiyodun en başından önlemini alıcaktın ama allah bunun hesabını mutlaka sorar caniler

Yazan: ilkan 

19.1.2007 -

bunu yapanlara lanet olsun bende bi anneyim 3 yaşında bi oğlum var dünyanın en güzel şeyi anne olmak

Yazan: dilek 

18.1.2007 -

Allahın verdiği cana kıymak kadar kötü bişey yok bu dünyada acaba şimdi mutlumu çok merak ediyorum zaten öyle yüce bi duyguyu yani anneliği haketmiyomuş

Yazan: Özenay 

17.1.2007 -

bu hatayi cogu bayanlarimiz yapiyor onlara burdan sesleniyorum KÜRTASA HAYIRR DAHA FAZLA CAN YAKMAYIN DOGMUSLA DOGACAK BEBEGIN NE FARKI VAR ODA SIZIN CANINIZ ALLAHIM KIYMETINI BILMEYENE TATIRMASIN ANNENIK VE BABALIK DUYGUSU BIRAZ SEVMEYISAYMAYI BILELIM:(

Yazan: Özenay 

17.1.2007 -

bende anneyim ve iki oglumvar cocuklarim herseyim Allahima sükürler olsunki onlari bana verdigi icin annelik duygusunu tattirdigi icin

Yazan: Özenay 

17.1.2007 -

okadar üzücüki nediyecegimi bilmiyorum ama yinede inaniyorum ki canide olsa kimse isteyerek bunu yapmaz ama bubi ibret olur da bu cirkinlikleri insallah birdaha yasmayiz yazan kardesimizede yayinlayanada coook tesekürler

Yazan: Özenay 

17.1.2007 -

Hikaye süperdi okurken heycanla dogacagi günü bekliyordum hic düsünmemistim ACI bison olacagini Allahim dogru yoldan ayirma

Yazan: NAZ 

8.1.2007 -

çok kötü yaa.

Yazan: derya 

6.1.2007 -

çok güzel en sonunda ağladım bayıldım hikayeye

Yazan: aylin 

4.1.2007 -

çok güzel bir hikaye...bakalım bunu gerçekte yapanlar ahirette nasıl hesap verecekler.............

Yazan: esra 

4.1.2007 -

kürtajla çocuk aldıranlara ibret olsun...insanlık ayıbının ta kendisi..!!

Yazan: arife 

4.1.2007 -

gerçekten çok duygulandım..çson bölümü beni çok üzdü........

Yazan: şenay 

23.12.2006 -

gerçekten çok etkilendim.tüylerim diken diken oldu.sonu çok acıklıydı.bebek o kadarda sevinmişti ki sonucuna inanamadı...

Yazan: diloş 

23.12.2006 -

ya çok kötü bişi yaaaa düşünsenize kendi canınızdan bir varlığı yok edicek kadar düştüğünüzü allh kimsnn başına vermesin

Yazan: Gönül 

23.11.2006 -

böyle güsel bir seyi nasil insan istemez hayrettt

Yazan: tahsindogan 

21.11.2006 -

sineklerle ugrasmak yerine batakligin kurutulmasi gerek sanki dogacak bebegin rizkini bu caniler verecek hikayeyi yazana vesiteyi hizmete sunana tesekkurler.

Yazan: tahsindogan 

21.11.2006 -

sineklerle ugrasmak yerine batakligin kurutulmasi gerek sanki dogacak bebegin rizkini bu caniler verecek hikayeyi yazana vesiteyi hizmete sunana tesekkurler.

Yazan: yasemin 

17.11.2006 -

bunu ben ilk açtığımda çok etkilendim.....bunu herkes okumalı

Yazan: dilara 

17.11.2006 -

Allahım bbbu çok kotu bişey

Yazan: dünya 

16.11.2006 -

çok etkilendimm allah sorsun bu kürtajcılara nasıl rahatlıkla günde onbinlerce bebeğe kıyıyorlar ya

Yazan: yeliz 

12.11.2006 -

ah canım benim kıyamam ya....çok üzücü bir hikaye bu..

Yazan: yeliz 

12.11.2006 -

harika bir hikaye umarım bir çok insana ibret olur ve hiç kimsenin yaşama hakkı elinden alınmaz....hemde annesi tarafından.hemde bu kadar çok çocuk isteyipte olmayan insanlar varken.şahsen ben.kurban olurum ona.Allah kimseye bu acıyı yaşatmasın.

Yazan: Ayşe 

10.11.2006 -

Bu kadar da acımasızlık olmaz.Ne olursa olsun o sizin bir parçanız.Onun yerinde siz olsaydınız ne yapardınız.Ya söylediklerini duysaydınız...Çok zalimce bir davranış...

Yazan: Rezzan 

8.11.2006 -

Gerçekten çok çok güzeldi Allah razı olsun heralde kürtaj yaptıracak olan annelere iyi bir ders olur ...

Yazan: berivan 

7.11.2006 -

aşkım seni çok seviyorum bitanem sensiz yaşayamam ela gözlüm

Yazan: havin 

7.11.2006 -

slm bu yazıdan çok etkilendim.bunu yapan insan olmasa gerek ayrıca bu siteye basarılarının dewamını diliyorum.unutmadan yazara da tşkler

Yazan: naz 

5.11.2006 -

cok üzücü bir hikaye allahim böyle düsünenlere ve yapanlara akil fikir versin ne diyeyim

Yazan: bloom 

4.11.2006 -

YA SÜPER BİR ŞEY BİR ANNE YAVRUSUNA NASIL KIYABİLİR YA SÖYLEYİN KÜÇÜÇÜK YAVRU DAHA AMA SÜPER Bİ HİKAYE HERKESE TAVSİYE EDERİM..........

Yazan: ahmet 

29.10.2006 -

aslında benimde sonum böle olacakdı... koçla gelen aksakallı dede kurtardı... nur içinde yat dedem.. BEN HİÇ DEDELERİMİ GÖREMEDİM

Yazan: hacer 

10.10.2006 -

benim de bir oglum var ve inanın bu hikayeyi okuyunca ALLAHIN onu saglıklı bişekilde banabagışladıgı için şükrediyorum

Yazan: sevinç 

3.10.2006 -

ayyy içim parçalandı ne kötü bidurum bebeklerini aldırmak zorunda kalanların halini düşünemiyorum çok üzüldüm

Yazan: şener 

2.10.2006 -

NEDEN BÖYLE OLMUŞ DÜŞÜNMEK LAZIM

Yazan: eylül 

28.9.2006 -

kimsenin başına gelmesini istemem acı bişey ama bazen bunu yapmak zorunda kalabiliyosunuz allah günahımızı affetsin çok üzgünüm bu hikayeyi okuduktan sonra dahada üzgünüm ama çaresi yok

Yazan: nurgül 

26.9.2006 -

bnce güzel hikaye ama sonu kötü bi drm

Yazan: ebru 

25.9.2006 -

inanamıyorum ya ne kadar cani insanlar var ne olursa olsun o sizin kendi kanınızdan kendi canınızdan bişey ona nasıl kıyabilirsiniz ya KÜRTAJA HAYIRRR!!

Yazan: yağmur 

23.9.2006 -

allahım bu ne biçim şey

Yazan: songul 

20.9.2006 -

mükemmel bir hikaye yazanın ellerine sağlık

Yazan: yesim 

14.9.2006 -

bu hikayeyi yazan arkadasimizi cani gunulden tebrik ediyorum... bugune kadar okudugum en orjinel hikaye... Bir insani kurtaj yapmamaya ikna edebilecek en iyi ve en etkileyici ornek... Bu bencillige bir son verilmeli...

Yazan: seda 

12.9.2006 -

ya ne acı sey ya hem de gunah :( kucagınıza kucuk bi bebek werilse tutmaya bile korkarsınız bi yeri ezilecek diye ama böle cana kıyıyolar oysa..:( su işi daha canlanmadan kücük bi pirinc tanesiyken yapsalar yapacaklarsa herkes ya:(

Yazan: meliis 

8.9.2006 -

ne olursa olsun bu bir canilik bunun cinayetten farkı neki o doğmamış yavrunun canını alıyosunuz bunun için hiç bir mantıklı neden OLAMAZ allah vicdan versin diyorum sadece bunu yapan annelere!

Yazan: Rabia 

7.9.2006 -

boyle insanlara anca CAHIL derim. akli basinda insan minicik yavrusuna nasil kiyabilir ki!!!

Yazan: maral 

6.9.2006 -

insanlar hele de bir anne nasıl kıyabilir bir cana kürtaj yapan tüm anneleri lanetliyorum bir meleğe kıydıkları için

Yazan: sibel 

2.9.2006 -

çok müthiş bir öykü çok beğendim ......

Yazan: mehtap 

1.9.2006 -

keşke hikeyenin sonuda başı kadar güzel olsaydı:(

Yazan: hatcim 

31.8.2006 -

çok zor bir durum allah kimsenin başına vermesin

Yazan: bilal 

31.8.2006 -

bunu yapanlar caniden başka bişeydeğil

Yazan: vahap abdullah 

31.8.2006 -

Allah verdiği canı almak....yapılabilecek kötülüklerrin en kötüsü. ..

Yazan: serenay 

30.8.2006 -

gercekten çok etkilendik.çok kötü bir durum yaaa.allah kimseye bu acıyı tattırmasın.kimsenin başına gelmesin.

Yazan: tuana 

23.8.2006 -

caniler nasıl kıyıyorlar bu bebeklere inanamıyorum nasıl bir dünyada yaşıyoruzz neden böyle yapıyorlar allah ne derse o olur o yüzden bebeklere kıymasınlar rica ediyorumm

Yazan: Akbelen 

22.8.2006 -

Çok ibretli bir öykü... Akbelen

Yazan: buse 

18.8.2006 -

çok üzüldm ya çok üzücü ağlıyam sımdı

Yazan: yasemin 

13.8.2006 -

Allah korusun çocugum özürlü bbile olsa yapmam sonuçta yaşamaması gerekse ALLAHIMona can vermez diye düşünüyorum

Yazan: yasemin 

13.8.2006 -

ben asla böle bişi teşebbüs edemem .. böle insanlara lanet olsun! okurken tutamadm gözyaşımı bunu nasıl yaşıyolar.. evlat katilleri

Yazan: merve 

12.8.2006 -

bence bunu yapan insan olamaz ne zorlukla olursa olsun bu yapılmamalı insan bir cana nasıl kıyabilir çok üzüldüm

Yazan: nurşah 

5.8.2006 -

tüylerim diken diken oldu inanmıyorum çok fecii

Yazan: ebru 

5.8.2006 -

bende o hatayı yapan bırısıyım.ama inanın mecburdum.burdan bebegımden özur dılıyorum.inan ben istemedım.senı sevıyorum bebegım.affet annenı

Yazan: azat 

2.8.2006 -

KADER!!! herşey olacağına varır... iyi veya kötü,hayır veya şer, herşey ALLAH tan gelir.

Yazan: rasim 

31.7.2006 -

Aman Allahım ya bu nasıl bir vahşettir

Yazan: DERYA 

26.7.2006 -

İNANAMADIM GERÇEKTEN ALLAH HERKESE AKIL FİKİR VERSİN...

Yazan: RamAZaN 

25.7.2006 -

OFFF ya bune ydi böle deliridm yaaa acaba gerçektende böle oluyormu yaaa <~,_,~>

Yazan: gamze 

23.7.2006 -

yaa bi insan bebeğine nasıl kıyabilir ki bildiğimiz katil bunlar bence ne olursa olsun kürtaj kötü birsey

Yazan: aylin 

19.7.2006 -

anne ve babalar kedinizi o bebişin yerine koyun siz anneniz ve babanız hakkında ne düşünürdünüz ona göre hareket edin inşallah böyle bir hata yapmamışsınızdır.eğer yaptıysanız vicdan azabı çekebilirsiniz

Yazan: bok 

19.7.2006 -

hikaye süper ama çok acıklı

Yazan: FIRAT 

18.7.2006 -

:( ya beni aglattınız:( cok usuldum.şimdi erkeklere bişey solemek istiyorum(ki bende erkegim)bi anlık zevk icin bayanları( evli olmayanlar icin soluyorum) bu duruma yanı karsılıgını odeyeneyecegı bir günaha sürüklemeyelim:(

Yazan: melek 

16.7.2006 -

bir cana asla kıyılmaması gerekiyor

Yazan: ayisigi03 

5.7.2006 -

ben bunu okurken aglamakdan icim yandi bir anne olarakdan,,o bebegin duygularini düsünüyomda,,bide kürtaj yaptiran analari!yazik ya,cani almak tek allaha mahsustur,,ve bunu yapanda bir anne.anne denmez bunlari yapanlara!

Yazan: hatice 

3.7.2006 -

ya kürtaj ne ya.allahın verdiği canı almak size mi düşmüş.maddi durumlar mı diosunuz.allah herkesinrızkını verir.biraz duyarlı olalım.küçücük bir canı öldürmek.acı verici deilmi.

Yazan: mervebuse 

30.6.2006 -

çok üzücü yaaaaaaaaaaa açok acımasız annneeeeeee

Yazan: burak 

25.6.2006 -

bunu yapanın allah belasını versin!!!

Yazan: BAŞAK 

24.6.2006 -

ÇOK GÜSELDİ ARKADASIMIZA BÖLE BİŞEYİ ANLATTIGI İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM BU Bİ BEBEK AGZINDAN YAZILMIŞTI VE ÇOK ETKİLEYİCİYDİ BİRDE TEK BİŞEY DİORUM ABİ ALDIRCAGIN ÇOÇUGU NE YAPIYON YA AYIIP GÜNAHH

Yazan: serap 

23.6.2006 -

çok beğendim başı çok ama çok güzeldi oyski sonu çok hüzünlüydü

Yazan: asiye 

22.6.2006 -

bence ha yaşayann çocuğunuu kendii ellrile öldürmüşşsün ha karnındakiii çocuğaa kürtajj yaptırmışsınn bunlarınn hiçç farkıı yokk buu kesinliklee canilikkk..................

Yazan: veli 

21.6.2006 -

Sadece bebegin günlügünü okudugumuz icin bize cok aci geliyor ama belki o ANNE´ninde bir mecburiyetliligi vardir. Her insan yanlis seyler yapar.

Yazan: İLKAN 

19.6.2006 -

bende bir anneyim.2 yaşında dünyalar tatlısı bir oğlum var.bu yazıyı okuduktan sonra onu ne kadar çok sevdiğimi bir kez daha anladım.geçerli bi sebebi olmadıktan sonra bu çok yanlış

Yazan: CEREN 

17.6.2006 -

ilk başta her şey çook zevkli ama sonunda baya üzüldüm. yaaa yazıktır anneler kıymayın canlara sizin bir katilden ne farkınız kalıyoki. ALLAH CANI VERİYOSA RIZKINIDA VERİR...

Yazan: kısaca fd 

16.6.2006 -

acaba kürtaj yaptıranlar bunu okusa biraz olsun içleri burkulurmu çok merak ediyorum

Yazan: sevdenur 

16.6.2006 -

^pardon,olmaması gereken seyler...

Yazan: sevdenur 

16.6.2006 -

aslında yukarıdakı ASLI kardesımızde haklı ama her ne olursa olsun bu gıbı seyler kkotu ve olmaması gereken sozler

Yazan: sevdenur 

16.6.2006 -

guzel bır hıkaye.Ama her hıkaye mutlu sonla bıtmez.işte kurtajın kotu bırsey oldugu ANLASILIO BURADANDA.o canı ALLAH vermıs ALLAH alır.kımsenın hayatta yada anne karnında bıle olsa o insanı öldurmeye hakkı yok...

Yazan: meryem 

15.6.2006 -

ağlamaktan yazacak bi şey düşünemiyorum allah hiç kimseye böyle acı yaşatmasın

Yazan: gizem 

11.6.2006 -

çok etkilendim ve bir gece uyuyamadım hep onu düşündüm nasıl bir anne çocuğuna kıyar mı? O annenin yüreği yok heralde.

Yazan: duygusuz ben 

11.6.2006 -

iğrençtiii çok ağladım yani tam tersi oldu acayip manyak güldüm bunu arkadaşlarıma anlatacam eee gülmeye ihtiyaçları var!!!

Yazan: izzet 

9.6.2006 -

çok dıramatik bi hikaye cok etkilendim

Yazan: cadoloz 

6.6.2006 -

ya çok etkileğeyici bi hikaye nasıl kıyarlar insanlar içindeki cana anlamadım gitti ama insan olmakta bi başarıdır herkese insan olmaz hele içindeki senden olan bi cana bir parçaya kıyanlar asla bu bu hikaye o tarz insanlara örnek we ibret osun

Yazan: ugur 

30.5.2006 -

dünyada ne kadar insan varsa bu yazıyı onlarında okumasını isterdim ama ben kahrımdan olecek gibiyim okunması gereken şey işte bu ya?????? sizlerde cok akıllısınız ha

Yazan: ozge 

21.5.2006 -

ya insan çocuğunu nasıl öldürür ya ha karnındaki çocuk ha kucağındaki çocuk bir bebeğin önce kalbi oluşur yani o yaşıyor canilerrrrr

Yazan: TÜLİN 

17.5.2006 -

DOĞMAMIŞ BİR ÇOCUĞUN DİLE GELİP AİLESİYLE KONUŞMASI KADAR GÜZEL BİRŞEY VARMI BU DÜNYADA BÜTÜN ANNELER KEŞKE ÇOCUKLARINI DOĞMADAN DUYSADA ONLARI ALDIRMASA

Yazan: feyza 

15.5.2006 -

anne ve baba olmak kutsalbı hıs bunu yasamayı allah isteenlere nasip etsin allahtan dilegım istemeyenlere kısmet etmesın kı öyle canılerın bu duyguyu yasamalarını istemem

Yazan: FURK@N 

13.5.2006 -

İbret alınacak acı gerceklerden birisi daha işte.Bunu yapanlar yarın yüce yaratıcının(ALLAH C.C)ın karşısında nasıl hesap verecekler!!!

Yazan: Mehmet 

8.5.2006 -

Kürtajı dramatize etmeyle engelleyeceğimizi mi sanıyoruz bilmiyorum, ama onu vareden nedenleri tartışsak belki "bir şey" yapmış oluruz.. Canavarlık çok gözde bir meslek olmasa gerek.

Yazan: ayı arabası 

6.5.2006 -

arkadaşlar çok haklısınız

Yazan: KATIR ARABASI 

6.5.2006 -

öküz arabasına katılıyorum

Yazan: aslı 

5.5.2006 -

BURADAKİ bir kaç kişi size söylüyorum. Hiçbir anne mecbur kalmadıkça bunu asla yapmaz kimsenin içini bilemezsiniz. bu cani suçlamaları çok yanlış. Asıl sizin bu tarz yazılar yazmanız canilik..

Yazan: gözde 

30.4.2006 -

başı çok güzel ama sonu çok kötü ve acımasız.allahın verdiği canı bir insan nasıl alabilir yaa onu yalnız allah alır bu allaha karşı gelmek gibi bişey.bir canı acımadan yok edenlere yazıklar olsun...

Yazan: TUBİKKK 

30.4.2006 -

RABBİME HER GEÇEN GÜN ŞÜKREDİYORUM BANA BÖYLE MUKADDES BİR ANNE VERDİĞİ İÇİN...BENİ DÜNYAYA GETİRMEKTEN KORKMADIĞI İÇİN...

Yazan: meliksah 

29.4.2006 -

80li yada 90 lı yaşlardaki hayat treninin son durağına yaklaşmakta olan insanları öldürmek nekadar cinayetse hayat trenine henüz adım atmış bir bebeği öldürmek okadar cinayettir. TÜM İNSANLIĞI BU KONUYA DUYARLI OLMAYA DAVET EDİYORUM

Yazan: yasemin 

25.4.2006 -

bu sizde olabilirdiniz.yani bizler.allah kimseye böyle bir katliyam yaptırtmasın.

Yazan: sg 

25.4.2006 -

INANMIYORUM COK GÜZEL BIRSEY VE HER KADININ OKUMASI GEREKIR SU ANDA AGLIYORUM ALLAH KIZLARIMI BANA BAGISLASIN

Yazan: gokhan 

24.4.2006 -

çooook güzel bayıldım

Yazan: İREM 

19.4.2006 -

BİR BEBEĞİN BU KADAR KONUŞACAPINI SANMIYORUM AMA YİNEDE ÇOK ETKİLENDİM

Yazan: gamze 

18.4.2006 -

hayaatımda en güzel gördüğüm bir metin bu.Bunları böyle yayınlayın ki başkalarıda ders alsın.okurkenn gözlerimden yaşlar süzüldü...böyle yapanlar varsa Allah ve o karnındaki çocuk ahirette elbet hesabını soracaktırlar.

Yazan: ShrouD 

16.4.2006 -

bu yazi cok uzun ben okuyamadim.. cafedeyim int ücreti biyerime girdi okuyacak vaktim yoktu napim alla alla :))

Yazan: özlem 

31.3.2006 -

GERÇEKTEN ÇOK ÜZÜLDÜM LANET OLSUN BU İŞİ YAPAN İNSANLARA İNSANLARA İBRET OLSUN BU OLANLAR ÇOCUKLARININ KIYMETİNİ BİLSİNLER

Yazan: özlem büber 

29.3.2006 -

sizlere inanamıyoruum nasıl kıyabiliyorsunuz içinizden bir can aldırıyorsunuz hepinize lanet olsuin bunu söylemeye utanıyorum ama annemde yaptı allahın yarattığıını yok ettiniz allah sizi bildiği gibi yapsın

Yazan: sultan 

28.3.2006 -

mrb şu anda çok üzgünüm aglamak istiyorum çünkü annemde daha dogmamış kard. kıydı acaba o off keşke bu yazıyı okumasaydım kendimi çook kötü hisediyorum keşke kürtaş yaptırmasaydı ama oldu artık neysee yazınız mükemmel

Yazan: BeRfU 

27.3.2006 -

been gercktnn cokk etkılendmm ama sonuccta solee bisee warr kımse gereksınımm duymadgı müddetçee bole bı yolaa kolay kolay bashwurmaz oysden bu yola bashwuranlarıda anlamak lazım bu konuda bnce cou kişi cok önyargılıı bnce biraz daa düsünmelisinz...!!!

Yazan: kardelen 

25.3.2006 -

çok gzel bi hikaye ama bence her canlını yaşamaya hakkı var onu ancak yaradan geri alır böyle yapanların adına çok üzgünüm

Yazan: GökhanÖzenAşığı 

24.3.2006 -

valla ne diyeceğimi bilemiyorum.çok güzel bi hikayeydi.inşallah bundan sonra herkes tedbirini önceden alır diyorum.yazanın yüreğine sağlık.

Yazan: neslihan 

22.3.2006 -

olamaz.vahşiler!!!

Yazan: esra 

22.3.2006 -

ya inanmıyorum cani bunlar nasıl yapabiliyolar böyle bişeyi!!!PESS

Yazan: ömer 

20.3.2006 -

bu ve bunun gibi olaylar insanların bazı zor zamanlarındayaptıkları igrenç şeyleri ortaya koymaktadır...

Yazan: RoSe 

20.3.2006 -

Tam Bir Canilik bir ewlada nasıl kıyılabilir anlamıorum söz konusu olan bir CAN!

Yazan: mesut  

8.3.2006 -

Katledilmenin dışında hayatın gerçeği bu hikaye.hayal kurarsınız sevdikleriniz süsler gelecek baharları.. ama hiç ummadığınız bir taş hayat denilen bu dereden aşağıya düşürür...

Yazan: emel 

22.12.2005 -

hikaye çok güzel yazılmış ama sonu çok kötü

Yazan: ada 

21.12.2005 -

çok tüyler ürpertici birşey bu bir cana nasıl kıyabiliyorlar böle hele bide böle konuştuklarını bilseler ne kadar acı çekmiştir o bebişin yerinde olmadığım için binlerce kez şükürler olsun....

Yazan: ILGIN 

21.12.2005 -

KÜRTTAŞ YAPTIRAN ANNELERE LANET OLSUN YA .... BAZILARI COÇUKLARI OLMASI İÇİN DOKTOR DOKTOR GEZİYOR BAZI ZEKALARI YETMEYENLERDE GİDİM YOKTAN VAR EDİLMİŞ ŞEYİN KIYMETİNİ BİLE BİLMİYOR YAZIKLAR OLSUN SİZE

Yazan: arzu ciba  

21.12.2005 -

ne diyelim artık lanet olsun böyle cinayet işleyenlere.allah herkese akıl versin.

Yazan: arzu 

21.12.2005 -

sonuna kadar güzel geldiğinin farkındaydım.ama sonu gerçekten etkileyici.

Yazan: fatma 

21.12.2005 -

tam cocugun dogumunu bekleyip annesiyle ilk bulusmasini hayal ediyordum o da ne cocuk parcalandigini anlatiyor.o an icim yandi.hikaye cok güzel olmus gercek hayatin ta kendisi bence

Yazan: burcu 

19.12.2005 -

ya böle bi vahşet olamaz ya

Yazan: aylin 

18.12.2005 -

anneliğin kutsallığı çocukları sevmekten,çocukları sevmek hiç doğmamış olsalarda onlara yürek yürek yüreğe dokunmaktan geçer

Yazan: hiranur 

17.12.2005 -

yeryüzündeki en şefkatli canlı olan anne mi bunu yapan???Kalpsiz anneler de var işte...Rabbim hidayet versin!

Yazan: meltem 

17.12.2005 -

çok etkileyiciydi.mutlu bir son bekliyodum,bebekle beraber parçalandım.

Yazan: eylülüm 

17.12.2005 -

çok harikaydı işte hayatın mucizesi dedikleri şey bu olsa gerek.umarım bu hikaye çocuğunu aldırmak isteyenlerede ders olur canlara böyle kıyılmaz ya :(((((((

Yazan: özlem dağcı 

17.12.2005 -

tekrar okumak istedim ama yapamadım çok etkilendim bu kadar ince düşünemiştim hiç RABBİM herkese bakabileceği kadar çocuk nasip etsin

Yazan: BANU  

16.12.2005 -

bu hikaye süper ya çok etkilendim yüce rabbim kimsenin başına böyle bir şey vermesin

Yazan: DENİZ 

16.12.2005 -

bir cana kıymak. aman allahım dünyanın en güzel en temiz varlıkları onlar. cocuklar

Yazan: SALİHA 

16.12.2005 -

Çok güzel bir hikaye ama keşke sonu bu şekilde bitmeseydi... Mutlu biten sonlara sevinirim,mutsuz bitenlere ise çok üzülür ve etkisinden kurtulamam...

Yazan: beter hasan 

16.12.2005 -

çok kötü yaa uff allah kimsenin başına vermesin...

Yazan: zeynep 

14.12.2005 -

bır anne nasıl kıyabılır

Yazan: hakan 

14.12.2005 -

çok güzel bir hikaye.ve bence ibret alınacak bir konu

Yazan: maviş 

11.12.2005 -

çok etkilendim ve şu andan gözlerim dolu dolu:(.çok kötü birşey buuu.caniler...oysa ki o bebeğin ne hayalleri wardıı:(:(

Yazan: Altan 

10.12.2005 -

Gercekten tek kelime ile muhteşem ama sonu coook kotu nasıl olurda bu kadar tatlı bişeye kıyılır hem allah'ın verdiği canı nasıl alabilir bi insan

Yazan: CASH FLOW 

10.12.2005 -

bu hikayeyi okudukca canım sıkılıyo...yazana çok tesekkür ederim...bu hikayeyi biraz olsun dikkate alanlar benimle tanıssın..(gokalp_genc@hotmail.com) (9 eylül üniversitesi 1. sınıf)

Yazan: rumeysa 

10.12.2005 -

bılmeden mahvettıgımız okadar cok sey varkı gercekten cok uzucu..

Yazan: BERDUSH 

10.12.2005 -

walla bebek olmak kadar güzel bi duygu yok hayatın çilelerinden habersizz yaşamak keşke hep bebek olsaydım

Yazan: CASH FLOW 

9.12.2005 -

yorum yapamıcam valla...ama şunu bilin bu hikayeyi biraz olsun düsünenler benimle tanısın...kendinizi o bebeğin yerine koysanıza bi..(gokalp_genc@hotmail.com)

Yazan: zahide 

9.12.2005 -

ya halen şoktayım kim o kadar tatlı bir varlığa kıyabilir anlayamıyorum

Yazan: bEgÜm 

8.12.2005 -

yyaaaa o minicik varlığa nasıl kıydınız?Alah ınızdan bulun ya onu yaptıranı kendi vicdanına bırakıyorum onun yaşamaya hakkı yok mu ya?onun elinde olmadan yaşamını elinden almışsınız ne diyim size?dünyanın en güzel varlığı(bence)BEBEKLER:)))

Yazan: ESRACIM 

8.12.2005 -

YA BEN ÇOK ETKİLENDİM KİMSE KÜRTAJ YAPTIRMASIN İSTİYORUM

Yazan: deniz 

6.12.2005 -

saadet iyiki aldırmamışsın çocuğu.yoksa çok büyük bir günah işlerdin.

Yazan: kaan 

6.12.2005 -

ya etkilenmemek elde değil!!!çok güsel ve kürtaja hayır yaptıranların cehennemde yanmasını dünya da azap çekmelerini tanrı dan istiyorum.

Yazan: ece 

5.12.2005 -

şu an ağlıyorum.çok etkilendim

Yazan: addicted 

5.12.2005 -

vayys be süperdi

Yazan: sinan 

5.12.2005 -

bu hikayeyi okuyup duygulanmamak elde değil.tüm anne-babaların okuması lazım.düşünsenize milyonlarca bebeğin canına kıyılıyor bu şekilde.Allah kimseye böyle bir şeyi göstermesin.

Yazan: batuk 

4.12.2005 -

yaküçücük bir bebeğin canına kıyılır mı hiç? ALLAHhiç kimseye vermesin

Yazan: Halil 

4.12.2005 -

Çok etkileyiciydi ama o minicik kız ve biz böle bi sonu haketmedikk.GÜzel Hikayeydi.Her şey insanlar için böyle istenmeyen olaylarlada karşılaşıyoruz maalesef:(

Yazan: tuğçe 

4.12.2005 -

hayatta kimsenin başına gelmemesi dileğiyle

Yazan: funda 

4.12.2005 -

gerçekten ders alınması gereken bir hikaye ve çok etkileyici umarım okuması gerekenlerde okur ve bu caniliğin farkına varırlar...

Yorumlarınızı Yapın:
 

İsim:  *
Mail:  *
Yorum:
 
*
Kalan karakter:
 


* Doldurulması zorunlu alanlar.
Html kod kullanılamaz. IP adresiniz kaydedilecektir.
 

Sayfa: 1 2

İslami Kadın Aile Evlilik ve Aile Hayatı Hakkında Herşey... Sümeyye Diyarı

 
 

.: Günün Ayeti :.

.: Günün Hadis-i Şerif-i :.

.: Günün Sözü :.

     


EĞLENCE
Kim 500 Milyar İster-1 (Yarışma)
Kim 500 Milyar İster-2 (Yarışma)
Passaparola (Yarışma)
Kilonuz Kadar Altın Kazanın (Yarışma)
Çocuklar İçin (Yarışma)

Ölmeden Önce Söylenen Son Sözler-1
Ölmeden Önce Söylenen Son Sözler-2
Ölmeden Önce Söylenen Son Sözler-3


Bilginizi TEST Edin
  RESİM ARŞİVİ
BEBEK RESİMLERİ MANZARA RESİMLERİ
CAMİ RESİMLERİ  

ÜYE GİRİŞİ
Kullanıcı adı:
Şifre:Üye Ol - Şifremi UnuttumReklam ver

  ANKET
Hayat Gerçekten Bir Hikaye Mi?
Hayır  838
Bazen  495
Evet.  2674

Toplam: 4007 oy kullanıldı.

 

  İSTATİSTİK
Toplam Kategori: 46 
Toplam Hikaye: 4161 
Yazı-Yorum: 20 
Editör Sayısı: 6 
Onaysız Üye: 2 
Onaysız Yorum 358834 
Toplam Yorum: 374255 
Toplam Okunma: 19629595 


Reklam ver

  GÜZEL RESİM VE SÖZ

 

Editör Yazı - Yorum

HikayeArsivi

Hikaye Arşivi Üyelerine

Telvin

Karagül-Çıldırma Provası

SehL

Anlamını Yitirmiş Satırlar...

ercanharmanci

Yazı-yorum 'u yok

Hüseyin USLU

Yazı-yorum 'u yok


Tüm
Editörler

 Tüm
Yorumlar


Online Editörler

Sitede hiç editör yok / Son 5 dk. içinde


 

HİKAYE KATEGORİLERİNİN TÜMÜ:

01-İbretli Hikayeler
02-Dini Hikayeler
03-Yaşanmış Hikayeler
04-Duygusal Hikayeler
05-Sevgi Hikayeleri
06-Aşk Hikayeleri
07-Din Büyüklerinden Hikayeler
08-En Güzel Dini Hikayeler
09-Masal Demeti
10-Hayatın İçinden Hikayeler
11-İran Hikayeleri
12-Dostluk Hikayeleri
13-Mevlanadan Hikayeler
14-Kıssadan Hisseler
15-Çocuklar İçin Hikayeler
16-Doğruların Öyküsü
17-Komik Hikayeler
18-Nasreddin Hocadan Hikayeler
19-Sahabeden ve Evliyaullahtan Hikayeler
20-Kurandan Hikayeler
21-Resulullahtan Hikayeler
22-Kelile ve Dimne
23-Tarihi Gerçekler
24-Gerçek Hayattan Hikayeler
25-Türk Tarihinden Damlalar
26-Bediüzzamanla Yaşayan Öyküler
27-Diyanetten Hikayeler
28-Renkli Hikayeler Masallar
29-Sesli Hikayeler
30-Resimli Hikayeler
31-Sizden Gelen Hikayeler
32-İngilizce Hikayeler
33-Padişahlardan Hazır Cevaplar
34-Türkü Hikayeleri
35-Tarihi Hikayeler Öyküler
36-Siyasi Hikayeler Hatıralar

 
Google

Sitemizden alınan tüm hikaye-öykü-masal ve materyaller için link verilmesi zorunludur.
Site içeriğini kullanmak için site yönetimiyle [kutulkulub@gmail.com] irtibata geçerek istifade edebilirsiniz.

 
 Hikaye Arşivi  
Kerim Melleş-KuTuL KuLuB © 2002-2020  ©  Hikaye Öykü Masal Arşivi
Sayfamızı en iyi 1024*768 çözünürlükte görüntüleyebilirsiniz...

  KuTuL KuLuB-A.Kerim Melleş